Ana içeriğe atla

2.Şekersiz 21.gün sürecim bugün itibariyle başlamıştır

2.Şekersiz 21 gün diyetimin bugün ilk günü. Evet 2.defa yapıyorum.Ben çok katı bir şekilde yapmıyorum. Herkese göre bu süreç değişebilir.
Daha önce defalarca yapmaya çalışıp 1.ya da 3.günü bırakmış, pes etmişimdir. Taki 18 Şubatta kadar
18 Şubatta başlayıp 40 gün  şekeri ağzıma sürmedim.. ***Öğünlerimi atlamadım.Daha önce düzenli yemek alışkanlığım yoktu.
***2 lite şu içtim ***1litesine yarım limon sıktım.Ödem ve yağların gitmesi için(Tansiyonu olanlar dikkat etsin)
***2 bardak yeşil çay içtim **Ara öğün olarak meyve ya da bir avuç kuru yemiş yedim
***Akşam 19.00 dan  sonra birşey yemedim...
**Çok spor yaptım dersem yalan olur.Eger spor yapsaydım eminim daha çok kilo verirdim.
***Başım agrircasina canım tatlı istediğinde elma yada muzun üstüne bir tatlı kaşığı tarçın dökerek yedim ..
***Emziren bir anne olarak bu süreci başarıyla atlattım.
Anahtar kelime:Bol su iç, öğün atlama,pes etme..
21.GUN BOYUNCA TATRILMAK YOK
BUGÜN TARTILIP NOT EDIN.21 GÜN SONRA KI FARKI GORECEKSINIZ..... SADECE KENDINE INAN....

Hergün Instagramdan konuyla ilgili yazılarım olacaktır...

Hesabım:     Instagram

Yorumlar

 1. Hep başlayıp bir türlü sonunu goremedigim diyet 2.ciye başlaman beni motive etti
  Hayırlı olsun arkadaşım

  YanıtlaSil
 2. süpersiniz...azminize hayran kaldım...

  YanıtlaSil
 3. şekeri bi ben bıraksam süper olacak azalttım gerçi ama çayda olmuyor :D

  YanıtlaSil
 4. Harikasın. Kutluyorum azmini, iradeni👍😊🌷🤚

  YanıtlaSil
 5. Peki mutlu olabiliyor mu insan ?

  YanıtlaSil
 6. Cesaret edemediğim diyetlerden... kendime güvensem kesin yaparım...

  YanıtlaSil
 7. Ben şeker yemem ama ramazan nedeniyle arada hamur işi kaçırdım. Bende sağlıklı yaşama geri dönmeliyim. Sana kolay gelsin canım :)

  YanıtlaSil
 8. tekrardan kolay gelsin inci başarılar...

  YanıtlaSil
 9. sanırım ben asla yapamam:)) tebrik ediyorum

  YanıtlaSil
 10. genelde pek dikkat etmiyorum ama şekeri ben baya azalttım .yemekte bazı dönemler az dikkat ediyorum işte umarım sizde başarılı olursunuz saygılar.

  YanıtlaSil
 11. Hello, thanks for the information. Have a nice day

  YanıtlaSil
 12. yeni başarılı sonucu bekliyoruz

  YanıtlaSil
 13. Harikasın abla. Merakla takipteyim seni. 🤗 Ramazan sonrasında belki ben de denerim 🤭

  YanıtlaSil
 14. Uzuuuuun, güzel bir maraton olsun bizim için. Şansımız çok bahtımız açık olur inşallah. Seviyorum seni sista'cım, başaracağız başka yolu yok!!!

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Göz Rengini Kalıcı olarak Değiştirmek

Allah Allah daha kim bilir ne duyacağız deyip başlıktaki konuya giriyorum. Sabah programlarına bakarken çok ilginç bir şey öğrendim.Meğer göz Rengimizi kalıcı olarak değiştirebiliyormuşuz.Bir oyuncu kahve rengi gözlüyken şimdi açık mavi gözlere sahip olmuş. Seren Serengil de bir kaç ton göz rengini açtırdığını anlatıyordu.Özelliklede çok tehlikeli bir ameliyat olduğunu ifade etti. Türkiyede bunu şuan yapan tek bir yer varmış. Şimdi bunu duyup gençlerimiz abuk sabuk yerlerde yaptırmaya kalkmaz inşallah... İnternetten biraz daha konuyu araştırınca bu ameliyatın ABD çok popüler olan bu ameliyatı hiç bir sağlık örgütü  önermiyor olduğu yazıyor. Bunla ilgili bir haberde  var.İstanbul da 17yaşındaki bir genç kız 25bin ödeyerek  yetkisi olmayan bir sağlık kurumunda bu ameliyatı olmuş ve ameliyattan sonra durımu kötüleşince başja bir hastanede gözetim altındaymış.Şimdide kör olmaya riski varmış. Peki Lumineyes ameliyatı nasıl yapılıyor : Bir lazer işlemi ile irisin üst

Haftada 20 kilo verdiren süper diyet

Bir haftada 20 kilo  verdiren diyet? Ay da 20 kilo  verdiren hızlı diyet  listesi? Internette süper kilo verme süreciyle ilgili listelerle taşıyor. Bir haftada 20 kilo vermekte çoğumuz için çok uygun olurdu.. Millet bir  coşmuş ki heralde bu kadar kısa zamanda  20 kilo verebileceğine inanıyor. Listenin içine girip baktığınız zaman ,listede yazanlar size çok tanıdık geliyor.. Lütfen bu gibi başlıklara kanmayın Zaten bu kadar kısa bir zamanda bu kilolar verilemediği gibi sağlığınızdan olmayın. Çok hızlı verilen kilolar aynı şekilde çok hızlı bir şekilde  geri alınıyor. Boşuna metabolizmanızı  bozup fazla yağ almayın. Herkesin metabolizması farklıdır. Sizi en iyi bilen yine sizsinizdir.Neyi çok tüketirseniz  kilo alacağınızı siz bilirsiniz. Artık bunu bilmeyen yoktur. Bol su için Hareket edin Spor yapın Öğünlerinizi geçiştirmeyin Yeşil sebze ,salata tüketin Şekerden,tuzdan uzak durun Karbohidrat hiç tüketmeden olmaz. Ama yediğiniz saatlere dikkat edin. Az porsiyonda

Doğumdan Sonra 15 Kiloyu Nasıl Verdim?

Doğum yapalı neredeyse 6 ay geçti ve doğumdan önce ki halimden daha zayıfım😊 ve mutluyum. Emziren bir anne olduğum için şok diyetler falanda yapmadım... İlk hamileliğimden sonra sütüm bol olsun diye yemediğim şey kalmamıştı.Durum böyle olunca hızlı ve bilinçsiz olmanın açısını kilo alarak yaşamıştım 2.hamileliğimde daha bilgili olmanın avantajını kullandım ve hamileliğimde aldım kiloların hepsi ve biraz daha fazlası gitti bile 😊 Evettt bu süreçte neler yaptım : 🌟Öncelikle oğlumu bol bol emzirdim. 🌟Günde 3 litre su içtim. 🌟5.ayımda maydonoz çayı içtim.Süper ödem atıcıdır. 🌟4.aydan itibaren hergün düzenli yürüyüşler yaptım. 🌟🌟🌟1litre suyun içine limon sıkıp suyun alkali oranımı daha da arttırdım .Hala da devam ediyorum... 🌟🌟🌟Aburcubur,çikolata yediğimde dışarı çıkıp bol bol yürüdüm .Ya da sabah erken saate yedim ve gün içinde bol hareketle alınan kaloriyi eritmiş  oldum. 🌟Akşam 7 den sonra birşey yemedim .Canım birsey isterse ev yoğurdumdan yedim.