Ana içeriğe atla

Oğlumun kolunun kırılması

Bugün tam iki hafta oldu.Yüzme dersinden gelen oğlum, evimin hemen yanındaki parkta arkadaşıyla oynamaya gitti.Balkondan çıkıp hep kontrol ederim.Parkın arkası büyük bir futbol sahası kadar yeşil alan.Bir çok kişi orda köpeğini gezdiriyor.
Çocuklar oynarken orda sahibiyle dolaşan  köpek çocukları görüyor ve direk koşarak oğlumun üstüne atlıyor.Oğlumu kolundan yakalıyor ve yere düşürüyor.
 O boğuşma sırasında oğlumun kolu kırılıyor.
2 görgü tanığı olan  komşularımız var.Bana haber geliyor  .
Hayatımın şoku.Hiç  kırık nedir görmemişim. Oğlumu öyle görünce acılar içinde  ne hissettiğimi bir ben bir Allah bilir..
Oğlum canım Barışım❤
Acilen ameliyathaneye alınıp tellerle kemikleri bağlandı.Bir gün hastanede kaldı. Ahhh çok zor günlerdi çok...
8 hafta alçıda kalacak.Yazi yazdığı eli olmadığı için şimdi  okula gidiyor. Ama hareketleri kısıtlı ...
Polise şikayette bulunduk ve karşı tarafa dava açıyoruz.
Bize bunları yaşatanlar dilerim gereken cezayı alırlar...

Oğlum bu yaşadıklarını zamanla daha az hatırlar ve 14 Ekim 2019 Pazartesi   hafif izler bırakır.

Bugün bunları yazmak benim için oldukça zordu.Ama yazmam gerekiyordu .Çünkü kaldığım yerden devam etmek gerekiyor. Düşünceler  peşimi bırakmıyor  Şöyle böyle diye..
Ama hayat işte devam ediyor..

Yorumlar

 1. Çok geçmiş olsun, umarım kısa zamanda iyileşir, metabolizma hızlı olması avantajımız. Kemik suyu, paça çorbası içildiğinde de hızlı iyileşme olabilir. Kırık dışında köpeğin ısırması da söz konusu değil herhalde demi?

  YanıtlaSil
 2. çok geçmiş olsun çabucak atlatsın dua ediyorum. kalsiyum için bol bol süzme yoğurt yedirmeniz iyi olabilir ben de bacağımı ve sonra da kaburgamı kırdım çok zor bir şey hareketsizlik ama çabucak geçer siz metanetli olun.

  YanıtlaSil
 3. Çok geçmiş olsun İnci. Acil şifalar diliyorum.

  YanıtlaSil
 4. Geçmiş olsun.Allah şifa versin

  YanıtlaSil
 5. Çok geçmiş olsun. Allah şifa versin.

  YanıtlaSil
 6. Canım çok geçmiş olsun.. Kırık sevimsiz birşey.. oğlun çabucak atlatsın inşallah.

  YanıtlaSil
 7. Geçmiş olsun en kısa sürede sağlığına kavuşur inşallah

  YanıtlaSil
 8. Hz. Allah acil şifa versin.
  Hayvan besleme işi çok yaygınlaştı ve sorunlara neden oluyor.

  YanıtlaSil
 9. Çok geçmiş olsun. En kısa zamanda toparlanmasını diliyorum.

  YanıtlaSil
 10. Çok geçmiş olsun. Çabuk iyileşir inşallah.

  YanıtlaSil
 11. Oğlunuza geçmiş olsun, Yaratıcı Düşünce'' ana fikrini anlatan kısa hikayemi okumak ve değerli yorumlarla katkıda bulunmak üzere sizi blogumda görmek isterim. Teşekkürler.

  YanıtlaSil
 12. Çok geçmiş olsun Allah çocukları korusun.

  YanıtlaSil
 13. Çok büyük geçmiş olsun. Bir anne olarak tahmin edebiliyorum hislerini. Allah beterinden saklasın tüm kuzuları.

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Göz Rengini Kalıcı olarak Değiştirmek

Allah Allah daha kim bilir ne duyacağız deyip başlıktaki konuya giriyorum. Sabah programlarına bakarken çok ilginç bir şey öğrendim.Meğer göz Rengimizi kalıcı olarak değiştirebiliyormuşuz.Bir oyuncu kahve rengi gözlüyken şimdi açık mavi gözlere sahip olmuş. Seren Serengil de bir kaç ton göz rengini açtırdığını anlatıyordu.Özelliklede çok tehlikeli bir ameliyat olduğunu ifade etti. Türkiyede bunu şuan yapan tek bir yer varmış. Şimdi bunu duyup gençlerimiz abuk sabuk yerlerde yaptırmaya kalkmaz inşallah... İnternetten biraz daha konuyu araştırınca bu ameliyatın ABD çok popüler olan bu ameliyatı hiç bir sağlık örgütü  önermiyor olduğu yazıyor. Bunla ilgili bir haberde  var.İstanbul da 17yaşındaki bir genç kız 25bin ödeyerek  yetkisi olmayan bir sağlık kurumunda bu ameliyatı olmuş ve ameliyattan sonra durımu kötüleşince başja bir hastanede gözetim altındaymış.Şimdide kör olmaya riski varmış. Peki Lumineyes ameliyatı nasıl yapılıyor : Bir lazer işlemi ile irisin üst

Haftada 20 kilo verdiren süper diyet

Bir haftada 20 kilo  verdiren diyet? Ay da 20 kilo  verdiren hızlı diyet  listesi? Internette süper kilo verme süreciyle ilgili listelerle taşıyor. Bir haftada 20 kilo vermekte çoğumuz için çok uygun olurdu.. Millet bir  coşmuş ki heralde bu kadar kısa zamanda  20 kilo verebileceğine inanıyor. Listenin içine girip baktığınız zaman ,listede yazanlar size çok tanıdık geliyor.. Lütfen bu gibi başlıklara kanmayın Zaten bu kadar kısa bir zamanda bu kilolar verilemediği gibi sağlığınızdan olmayın. Çok hızlı verilen kilolar aynı şekilde çok hızlı bir şekilde  geri alınıyor. Boşuna metabolizmanızı  bozup fazla yağ almayın. Herkesin metabolizması farklıdır. Sizi en iyi bilen yine sizsinizdir.Neyi çok tüketirseniz  kilo alacağınızı siz bilirsiniz. Artık bunu bilmeyen yoktur. Bol su için Hareket edin Spor yapın Öğünlerinizi geçiştirmeyin Yeşil sebze ,salata tüketin Şekerden,tuzdan uzak durun Karbohidrat hiç tüketmeden olmaz. Ama yediğiniz saatlere dikkat edin. Az porsiyonda

Doğumdan Sonra 15 Kiloyu Nasıl Verdim?

Doğum yapalı neredeyse 6 ay geçti ve doğumdan önce ki halimden daha zayıfım😊 ve mutluyum. Emziren bir anne olduğum için şok diyetler falanda yapmadım... İlk hamileliğimden sonra sütüm bol olsun diye yemediğim şey kalmamıştı.Durum böyle olunca hızlı ve bilinçsiz olmanın açısını kilo alarak yaşamıştım 2.hamileliğimde daha bilgili olmanın avantajını kullandım ve hamileliğimde aldım kiloların hepsi ve biraz daha fazlası gitti bile 😊 Evettt bu süreçte neler yaptım : 🌟Öncelikle oğlumu bol bol emzirdim. 🌟Günde 3 litre su içtim. 🌟5.ayımda maydonoz çayı içtim.Süper ödem atıcıdır. 🌟4.aydan itibaren hergün düzenli yürüyüşler yaptım. 🌟🌟🌟1litre suyun içine limon sıkıp suyun alkali oranımı daha da arttırdım .Hala da devam ediyorum... 🌟🌟🌟Aburcubur,çikolata yediğimde dışarı çıkıp bol bol yürüdüm .Ya da sabah erken saate yedim ve gün içinde bol hareketle alınan kaloriyi eritmiş  oldum. 🌟Akşam 7 den sonra birşey yemedim .Canım birsey isterse ev yoğurdumdan yedim.