Ana içeriğe atla

Hata Yapmak kötü bir şey degildir.Çünkü!!!

Evet,hata yapmak kötü bir şey değildir.Hata yaparak,yanlışı görerek doğru olana ulaşırız.
Aslında hatalarımız sayesinde büyümeye,olgunlaşmaya başlarız. Sürekli doğru olanı yapmaya çalışmaktan vazgeçip hata da yapsak denemekten vazgeçmemeliyiz.
Önemli olan aynı hatayı tekrarlamamak.Alınması gereken dersi alıp hayatımıza daha da güçlenmiş bir şekilde devam etmektir. Aksi halde doğru yapayım derken  sürekli bir şeyler ters gitmeye başlar.

Yorumlar

 1. Hiç bir şey yapmayan insan hata yapmaz. İş yerinde söylerler bu sözü ama hayatta da öyle bence:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen canım. Hepimizin yaşadıklarımızdan ders alarak büyüyeceği güzel günlerimiz olsun ..
   Sevgiler

   Sil
 2. Başlık ve içerik, hiç haz etmediğim bir müzik türünün adı intihallere karışmış üstelik giderek daha da haz etmediğim yorumcusunun bir şarkısını hatırlattı.

  Evet, hatalarla insanız.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evett hatalarla insaniz..Giderek buyurerek öğreniyoruz, yaşıyoruz işte...
   Bir varmış bir yokmuş.

   Sil
 3. Hata yapmamak değil aynı hatayı sürekli tekrarlamak mesele.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle tekrarlamamak ve kendimiZe düşen dersi alıp. Hayatımıza kaldığımız yerden devam etmek ..
   Sevgiler

   Sil
 4. Happy Holidays, Dear!
  I`m following ur blog with a great pleasure via GFC
  Please join me
  Sunny Eri: beauty experience

  YanıtlaSil
 5. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 6. :D awesome
  Great blog! I'm following you, follow back?
  http://omundodajesse.blogspot.pt/

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Göz Rengini Kalıcı olarak Değiştirmek

Allah Allah daha kim bilir ne duyacağız deyip başlıktaki konuya giriyorum. Sabah programlarına bakarken çok ilginç bir şey öğrendim.Meğer göz Rengimizi kalıcı olarak değiştirebiliyormuşuz.Bir oyuncu kahve rengi gözlüyken şimdi açık mavi gözlere sahip olmuş. Seren Serengil de bir kaç ton göz rengini açtırdığını anlatıyordu.Özelliklede çok tehlikeli bir ameliyat olduğunu ifade etti. Türkiyede bunu şuan yapan tek bir yer varmış. Şimdi bunu duyup gençlerimiz abuk sabuk yerlerde yaptırmaya kalkmaz inşallah... İnternetten biraz daha konuyu araştırınca bu ameliyatın ABD çok popüler olan bu ameliyatı hiç bir sağlık örgütü  önermiyor olduğu yazıyor. Bunla ilgili bir haberde  var.İstanbul da 17yaşındaki bir genç kız 25bin ödeyerek  yetkisi olmayan bir sağlık kurumunda bu ameliyatı olmuş ve ameliyattan sonra durımu kötüleşince başja bir hastanede gözetim altındaymış.Şimdide kör olmaya riski varmış. Peki Lumineyes ameliyatı nasıl yapılıyor : Bir lazer işlemi ile irisin üst

Haftada 20 kilo verdiren süper diyet

Bir haftada 20 kilo  verdiren diyet? Ay da 20 kilo  verdiren hızlı diyet  listesi? Internette süper kilo verme süreciyle ilgili listelerle taşıyor. Bir haftada 20 kilo vermekte çoğumuz için çok uygun olurdu.. Millet bir  coşmuş ki heralde bu kadar kısa zamanda  20 kilo verebileceğine inanıyor. Listenin içine girip baktığınız zaman ,listede yazanlar size çok tanıdık geliyor.. Lütfen bu gibi başlıklara kanmayın Zaten bu kadar kısa bir zamanda bu kilolar verilemediği gibi sağlığınızdan olmayın. Çok hızlı verilen kilolar aynı şekilde çok hızlı bir şekilde  geri alınıyor. Boşuna metabolizmanızı  bozup fazla yağ almayın. Herkesin metabolizması farklıdır. Sizi en iyi bilen yine sizsinizdir.Neyi çok tüketirseniz  kilo alacağınızı siz bilirsiniz. Artık bunu bilmeyen yoktur. Bol su için Hareket edin Spor yapın Öğünlerinizi geçiştirmeyin Yeşil sebze ,salata tüketin Şekerden,tuzdan uzak durun Karbohidrat hiç tüketmeden olmaz. Ama yediğiniz saatlere dikkat edin. Az porsiyonda

Doğumdan Sonra 15 Kiloyu Nasıl Verdim?

Doğum yapalı neredeyse 6 ay geçti ve doğumdan önce ki halimden daha zayıfım😊 ve mutluyum. Emziren bir anne olduğum için şok diyetler falanda yapmadım... İlk hamileliğimden sonra sütüm bol olsun diye yemediğim şey kalmamıştı.Durum böyle olunca hızlı ve bilinçsiz olmanın açısını kilo alarak yaşamıştım 2.hamileliğimde daha bilgili olmanın avantajını kullandım ve hamileliğimde aldım kiloların hepsi ve biraz daha fazlası gitti bile 😊 Evettt bu süreçte neler yaptım : 🌟Öncelikle oğlumu bol bol emzirdim. 🌟Günde 3 litre su içtim. 🌟5.ayımda maydonoz çayı içtim.Süper ödem atıcıdır. 🌟4.aydan itibaren hergün düzenli yürüyüşler yaptım. 🌟🌟🌟1litre suyun içine limon sıkıp suyun alkali oranımı daha da arttırdım .Hala da devam ediyorum... 🌟🌟🌟Aburcubur,çikolata yediğimde dışarı çıkıp bol bol yürüdüm .Ya da sabah erken saate yedim ve gün içinde bol hareketle alınan kaloriyi eritmiş  oldum. 🌟Akşam 7 den sonra birşey yemedim .Canım birsey isterse ev yoğurdumdan yedim.