Ana içeriğe atla

Haziran

En son yazımı 8 Mayısta yayımlamışım. Sanırım ilk defa bu kadar uzun ara verdim.
Bir türlü içimden yazmak gelmedi. Bazen uzaklaşmak iyi geliyor.

Bu arada sadece instagram hesabımı kullandım ve Facebook da girmedim.
Bu arada beni takip etmek isterseniz instagram ,facebook tıklayarak hesaplarıma ulaşabilirsiniz.

17 Temmuzda Istanbul biletim var.Bakalım ne olacak. Daha önce 28 Martta Istanbula gelecektim ama virüs nedeniyle biletim iptal edildi.
Umarım en kısa zamanda virüsten tüm Dünyaca kurtuluruz.

Kendimce meşkalelerim var ve bir şekilde zamanımı dolu dolu geçirmeye çalışıyorum. Oğullarimla  parka gidiyorum.
Saglikli beslenmeye dikkat ediyorum.
Pandemi sürecinde 5 kilo aldım. 1 kilosunu verdim ve geriye 4 kilo kaldı.
Kiloyu çok problem etmiyorum.
Çünkü hayatlarımızı tekrar eskisi gibi yaşamak herşeyden çok önemli.


Bu süreçte aslinda hiç  önemsiz gibi görünen şeylerin be kadar önemli olduğunu anladık.
Sağlıcakla kalın 💜

Yorumlar

 1. I agree with you! This time has really put a lot into perspective. Your pictures are all beautiful!
  the creation of beauty is art.

  YanıtlaSil
 2. İnşallah aksilik yaşamadan gidip aileni görürsün canım. Gerçekten kilo filan bunlar ikinci plana düşüyor böyle bir pandemi zamanı.

  YanıtlaSil
 3. İnşallah sorunsuz bir şekilde gelirsin abla. Bu süreç hepimiz için yıpratıcı oldu.

  YanıtlaSil
 4. İnsan önce sağlıklı olsun. Kilo nasıl olsa gider canım. İnşallah biletin iptal olmaz.

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Göz Rengini Kalıcı olarak Değiştirmek

Allah Allah daha kim bilir ne duyacağız deyip başlıktaki konuya giriyorum. Sabah programlarına bakarken çok ilginç bir şey öğrendim.Meğer göz Rengimizi kalıcı olarak değiştirebiliyormuşuz.Bir oyuncu kahve rengi gözlüyken şimdi açık mavi gözlere sahip olmuş. Seren Serengil de bir kaç ton göz rengini açtırdığını anlatıyordu.Özelliklede çok tehlikeli bir ameliyat olduğunu ifade etti. Türkiyede bunu şuan yapan tek bir yer varmış. Şimdi bunu duyup gençlerimiz abuk sabuk yerlerde yaptırmaya kalkmaz inşallah... İnternetten biraz daha konuyu araştırınca bu ameliyatın ABD çok popüler olan bu ameliyatı hiç bir sağlık örgütü  önermiyor olduğu yazıyor. Bunla ilgili bir haberde  var.İstanbul da 17yaşındaki bir genç kız 25bin ödeyerek  yetkisi olmayan bir sağlık kurumunda bu ameliyatı olmuş ve ameliyattan sonra durımu kötüleşince başja bir hastanede gözetim altındaymış.Şimdide kör olmaya riski varmış. Peki Lumineyes ameliyatı nasıl yapılıyor : Bir lazer işlemi ile irisin üst

Haftada 20 kilo verdiren süper diyet

Bir haftada 20 kilo  verdiren diyet? Ay da 20 kilo  verdiren hızlı diyet  listesi? Internette süper kilo verme süreciyle ilgili listelerle taşıyor. Bir haftada 20 kilo vermekte çoğumuz için çok uygun olurdu.. Millet bir  coşmuş ki heralde bu kadar kısa zamanda  20 kilo verebileceğine inanıyor. Listenin içine girip baktığınız zaman ,listede yazanlar size çok tanıdık geliyor.. Lütfen bu gibi başlıklara kanmayın Zaten bu kadar kısa bir zamanda bu kilolar verilemediği gibi sağlığınızdan olmayın. Çok hızlı verilen kilolar aynı şekilde çok hızlı bir şekilde  geri alınıyor. Boşuna metabolizmanızı  bozup fazla yağ almayın. Herkesin metabolizması farklıdır. Sizi en iyi bilen yine sizsinizdir.Neyi çok tüketirseniz  kilo alacağınızı siz bilirsiniz. Artık bunu bilmeyen yoktur. Bol su için Hareket edin Spor yapın Öğünlerinizi geçiştirmeyin Yeşil sebze ,salata tüketin Şekerden,tuzdan uzak durun Karbohidrat hiç tüketmeden olmaz. Ama yediğiniz saatlere dikkat edin. Az porsiyonda

Doğumdan Sonra 15 Kiloyu Nasıl Verdim?

Doğum yapalı neredeyse 6 ay geçti ve doğumdan önce ki halimden daha zayıfım😊 ve mutluyum. Emziren bir anne olduğum için şok diyetler falanda yapmadım... İlk hamileliğimden sonra sütüm bol olsun diye yemediğim şey kalmamıştı.Durum böyle olunca hızlı ve bilinçsiz olmanın açısını kilo alarak yaşamıştım 2.hamileliğimde daha bilgili olmanın avantajını kullandım ve hamileliğimde aldım kiloların hepsi ve biraz daha fazlası gitti bile 😊 Evettt bu süreçte neler yaptım : 🌟Öncelikle oğlumu bol bol emzirdim. 🌟Günde 3 litre su içtim. 🌟5.ayımda maydonoz çayı içtim.Süper ödem atıcıdır. 🌟4.aydan itibaren hergün düzenli yürüyüşler yaptım. 🌟🌟🌟1litre suyun içine limon sıkıp suyun alkali oranımı daha da arttırdım .Hala da devam ediyorum... 🌟🌟🌟Aburcubur,çikolata yediğimde dışarı çıkıp bol bol yürüdüm .Ya da sabah erken saate yedim ve gün içinde bol hareketle alınan kaloriyi eritmiş  oldum. 🌟Akşam 7 den sonra birşey yemedim .Canım birsey isterse ev yoğurdumdan yedim.